Publicat  27 Iulie 2022

Ajutor de bucatar in Belgia

Luxali Toate regiunile În ture Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 1 an
Oraș:
Toate regiunile

Pentru partenerul nostru din Belgia Cgroup din domeniul HoReCa suntem in căutare de Ajutor de bucătar.

Cgroup oferă cazare și salarizare la nivel European, de asemenea angajații vor beneficia de training timp de o săptămână pentru inițiere in procesul muncii.

Responsabilități:

  • Primirea si verificarea mărfii;
  • Depozitarea mărfurilor într-o cameră de răcire sau cămară;
  • Pregătirea cărnii și a peștelui (curățare, tăiere, legare, împachetare);
  • Gătirea sau încălzirea cărnii, peștelor, legumelor;
  • Dozarea si amestecarea ingredientelor;
  • Pregătirea preparatelor pentru servire (prezentare, compoziție, finisare);
  • Întreținerea și curățarea zonei de lucru și a ustensilelor de bucătărie;
  • Ambalarea și etichetarea preparatelor și produselor (date de fabricație și de expirare);
  • Pregatirea blatului de lucru si aparatelor de bucatarie (cuptoare, plite);
  • Spălarea și curățarea fructelor și legumelor;
  • Monitorizarea stocurilor, determinarea lipsurilor, plasarea comenzilor;
  • Prepararea mâncărurilor: bucataria europeană;
  • Prepararea unui tip de produs: carne.

Cerinte:

  • Experiență în domeniu;
  • Engleză sau franceză fluentă;
  • Organizat, atent la detelii, sociabil, creativ, flexibil, energic;
  • Membru activ al echipei;
  • Orientat spre rezultate;
  • Dispus să respecți regulile și acordurile;
  • Dornic de a munci si de a învăța;
  • Orientat către client;

Preferabil:

  • Sunteți familiarizat cu legislația HACCP;
  • Experiență în muncă de ospitalitate;
  • Dispus să lucrați în ture devreme, de zi sau târzii;

Despre companie

Servicii de Consultanță și Asistență HR:

-consultanţă HR
-recrutare

-secţia cadre
-securitatea muncii

Consultanţă şi Asistenţă Juridică:

-servicii juridice aferente activităţii în afaceri
-reprezentanţă juridică în litigii
-servicii juridice aferente activității Asociațiilor și Fundațiilor

Consultanţă şi Asistenţă Contabilă:

-consultanță fiscală
-contabilitate și raportare

-payroll
-administrarea plăţilor

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Chisinau, str. Porumbitei 2/1
Număr de contact:
060787678 Elena Arnaut
elena.arnaut@luxali.md