Publicat  25 August 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Șef Agenție Taraclia

FinComBank - Banca de Finante si Comert SA Taraclia Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani
Oraș:
Taraclia
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Noi sustinem dezvoltarea intreprinderilor mici si mijlocii. Credem in proiectele, visele si actiunele oamenilor. Construim parteneriate care se bazeaza pe incredere, respect, transparenta si responsabilitate.

Cautăm o persoana orientata spre rezultat, cu bune capacitați organizatorice și de gestionare a echipei, ce va asigura buna funcționalitate a Agenției.

Cerințe:

  • Capacități organizatorice
  • Abilități de cordonare
  • Abilități analitice
  • Studii superioare economice
  • Experiență anterioară în domeniul creditar și microcreditării de la 2 ani până la 5 ani
  • Deținerea abilităților organizatorice
  • Abilități bune de comunicare

Condiții de muncă:

  • Programul de lucru este de la 08:30 - 17:30

Responsabilități

  • Organizarea şi coordonarea activitatii Agentiei
  • Promovarea produselor si serviciilor Bancii, cu implicare in procesul de vinzare Controlul realizarii planului de afaceri a Agentiei
  • Administrarea portofoliului de credite

Persoanele interesate, sunt invitate sa aplice CV-ul la adresa: hr@fincombank.com indicând titlul  - Șef agenție.

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
A. Pușkin 26
Număr de contact:
069279321
hr@fincombank.com