Publicat  25 Februarie 2022

Vânzător Consultant

Torent Chișinău, Călărași, Cimișlia În ture Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău, Călărași, Cimișlia

Magazinul Torent este în căutarea un VÂNZĂTOR-CONSULTANT ( inclusiv și fără experiență )

Responsabilități:

  • deservirea cliențiilor în sala de comerț
  • cunoașterea calculatorului: ( Office Excel & Word )
  • ar constitui un avantaj cunoașterea 1C vânzări
  • cunoașterea limbi Română și Rusă

Condiții de muncă:

  • Magazinul dispune de toate cerințele de securitate și confort pentru personal
  • Dispunem de Bucătărie amenajată pentru Pauză de Masă,
  • Colectiv tânăr și prietenos cu vârsta între 21-30
  • Se lucrează în ture 2 zile câte 2, inclusiv în Weekend.
  • Remunerarea depinde de orele lucrate, mai multe zile, mai mare este Salariul lunar.
  • Oprtunitatea de-a crește pe plan profesional până la Mănăger Vânzări

Te așteptăm cu drag în Familia Torent!

Magazinul Torent este unul specializat în vânzarea cu amănuntul de: Birotică, Jucării, Articole de Creație, Articole de Petrecere, Gadgeturi & PC.

Suntem în căutare de personal pentru a aduce zâmbete pe chipul Cliențiilor noștri, așa cum am făcut de-a lungul a 14 ani de activitate.

Magazinul are 3 locații:

  • str. Mihai Viteazul 10/1, Chișinău
  • str. Mihai Eminescu 32A, Călărași
  • str. Stefan cel Mare 16 Cimișlia.

Noi suntem Magazinul Familei Tale !

Contacte

Adresa sediului central
Mihai Viteazul 10/1
Număr de contact:
069108599
ddumitru6@gmail.com