Publicat  11 Octombrie 2022

Manager de filiala regional

click-com Dondușeni, Drochia, Florești Full Time 15000 MDL

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 3 ani
Oraș:
Dondușeni, Drochia, Florești

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
- abilitati avansate in domeniul marketing si vinzari
- abilitati de lider si dezvoltare echipa
- dorinta de avansare personala si profesionala

Condiții de muncă:
- salariu stabil + bonus din vinzari
- angajare oficiala
- cabinet personal dotat cu tehnica de calcul

Responsabilități:
- organizarea si planificare lucrului cu angajatii din subordine
- marketing si lucrul cu clientii contractati si atragerea noilor clienti
- promovarea serviciilor companiei
- dezvoltarea imaginii companiei

Despre companie

Prestarea serviciilor in domeniul Telecomunicatiilor.
Internet, Televiziune Digitala , Supraveghere video si Retelistica de orice nivel.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Cecal 21
Număr de contact:
+37368046804
nioxis@mail.ru