Publicat  28 Februarie 2022

JURIST

Companie Juridica Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul juridic;
  • Cunostinte in urmatoarele compartimente:1)drept civil 2)drept penal 3)procesele de insolvabilitate
  • Cunoașterea limbilor româna, rusă la nivel avansat ;
  • Cunoaşterea avansată a calculatorului (Microsoft Office ş.a, Excel - obligatoriu) ;
  • Abilităţi de organizare şi planificare;
  • Capacitate de analiză şi sinteză;
  • Persoană energică, atentă la detalii, cu bune abilități de comunicare și aptitudini de convingere

Cerinte obligatorii:

  • Experienta de lucru in calitate de grefier

Responsabilități:

  • Cunoașterea și aplicarea legislației ;
  • Regularizarea dosarelor de daună;
  • Supravegherea procedurilor de executare.

Oferim:

  • Program deplin de lucru;
  • Oportunitatea de a-si desfasura abilitatile si cunostintele;
  • Salariu motivant

Vă rugăm să trimiteţi CV , în romană, pe adresa electronica: corina.coronciuc1@gmail.com
P.S. Vă rugăm ca în Tema din Email sa indicaţi CV pentru funcţia de Jurist

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
079000366
corina.coronciuc1@gmail.com