Publicat  18 Aprilie 2022

Specialist Marketing

SBC-HR Chișinău Full Time 12000 MDL

Informații de bază

Salariul:
12000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Beneficii:

  • Salariul de la 12.000 lei
  • Oficiul amplasat în sec.Centru
  • Angajare oficială și pachet social
  • Program de muncă: Luni-Vineri, 09:00- 18:00

Responsabilități:

  • Dezvoltarea strategiilor de marketing potrivite companiei
  • Bugetarea trimestrială și anuală a campaniilor de marketing
  • Planificarea, organizarea și desfășurarea activităților de marketing, promoții publicitare, promoții PR
  • Analiza pieții și a comportamentului consumatorului
  • Monitorizarea eficienții campaniilor de marketing

Cerințe:

  • Experiență de minim 1 an în domeniul Marketing-ului
  • Experiență dovedită în identificarea publicului țintă
  • Cunoștințe solide despre Google Analytics
  • Studii superioare în marketing sau domenii conexe

Vă rugăm să expediați CV-ul pe adresa: job@sbc-hr.md
Accesați link-ul pentru complectarea formularului: http://sbc-hr.vacancy.tilda.ws/specialistmarketing
Telefon: +373 68695904

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Contacte

Adresa sediului central
str. Mitropolitul Petru Movilă 23/7
Număr de contact:
068695904
office@sbc-hr.md