Publicat  25 Februarie 2022

Autodiagnost

Continent Chișinău Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 2 ani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare sau medii tehnice;
  • Experiență anterioară de cel puțin 2 ani;
  • Cunoștințe în domeniul structurii și caracteristicilor tehnice ale automobilelor, cunoașterea proceselor tehnologice de întreținere tehnică și reparație a automobilelor;
  • Responsabilitate, onestitate.

Sarcinile și responsabilitățile specifice postului:

  • Diagnosticarea tehnică corectă și exactă a automobilelor;
  • Efectuarea calitativă a lucrărilor de reparație și întreținere tehnică a automobilelor nefiind ulterior nevoie de a efectua repetat lucrările conform standardelor;
  • Instalarea de echipamente suplimentare.

Oferim:

  • Angajare oficială în cîmpul muncii la unul din cele mai moderne service-uri auto din țară;
  • Pachet social integral;
  • Un salariu motivant;
  • Tichete de masă;
  • Instruire corporativă;
    - șansa de a lucra alături de o echipă unită de profesioniști.

Compania ”Continent” este un dealer oficial TOYOTA în Republica Moldova din anul 1995. Oferă o gamă largă de servicii de înaltă calitate pentru vânzarea și întreținerea autoturismelor: cumpărarea în leasing sau credit, service centru, garanție și post-garanție, schimbul automobilelor prin sistemul TRADE IN etc. Este o companie stabilă, în dezvoltare dinamică pe piața moldovenească. În legătură cu extinderea personalului, deschidem posturi vacante:

Contacte

Adresa sediului central
Арборилор 17/1
lilia.hlusova@continent.toyota.md