Publicat  11 Octombrie 2022

Reprezentant vanzari produse alimentare in Marea Britanie

POE Limited Toate regiunile Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Toate regiunile

Descrierea poziției vacante

Angajam reprezentan vanzari pentru Marea Britanie

Cerințe: Carnet de conducere , limba engleza la nivel conversational
Condiții de muncă: Deplasare pe teren, vizitare clienti

Responsabilități:

  • Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti.
  • Pregateste ofertarea
  • Intocmeste si transmite oferta
  • Raspunde de corespondenta cu clientii sai
  • Coordoneaza livrarea marfii, precum si activitatea de incasare si plata acesteia
  • Urmareaste rezolvarea reclamatiilor primite de la clientii sai

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
23-24 Kimberley Business Park
Număr de contact:
+447539883905
pofoltdrugeley@yahoo.co.uk