Publicat  25 Februarie 2022

Contabil-Operator

IoniC Tools Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Compania IoniC Tools angajeaza contabil-operator.

Responsabilități:

- Introducerea și prelucrarea documentelor contabile privind vînzările: intrarea/ieșirea de marfă, eliberarea facturilor, verificările reciproce;
- Preluarea comenzilor si contabilizarea lor.

Profilul candidatului:
- Studii economice
- Experiența de muncă în domeniu nu este obligatorie!
- Cunoasterea limbilor: romana si rusa;
- Capacitate de a invata si de a lucra in echipă;
- Responsabilitate, Onestitate, si Punctualitate;

Compania ofera:
- Salariu si alte bonusuri;
- Oportunitatea dezvoltarii;
- Oficiu str. Uzinelor

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze un CV la adresa de email: ionic.tools2020@gmail.com sau apelati tel. 069782160 Cristina

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Număr de contact:
069782160
ionic.tools2020@gmail.com