Publicat  25 Februarie 2022

Analitic Manager, departament marketing

Panda Tur Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an

Îți place ca fiecare cifră să stea la locul ei? Va trebui să ai grijă ca toate cifrele să fie introduse la timp în rapoartele de marketing.

Descrierea Job-ului:

  • Crearea rapoartelor prina. colecta cifrele necesare, interperetarea acestora și monitorizarea statisticilor pentru domeniul nostru de activitate

Responsabilități:

  •  Verificarea dateleor introduse în rapoarte;
  •  Pregătirea și filtrarea datelor pentrru a efectua analiza datelor:
  •  Interpretarea datelor și graficilor din rapoarte;
  • Crearea unei strategii și a soluțiilor de îmbunătățire a procesului de muncă în baza analizei efectuate.

Oferim

  • Lucru într-un colectiv tânăr;
  • Training-uri la partenerii noștri pentru dezvoltarea abilităților
  • Oficiu în centru capitalei
  • Posibilitate de lucru part-time
  • Salariu cu perspectivă de creștere, în dependență de abilitățile demonstrate

Dacă te-ai regăsit în acest job sau ești interesat transmite-ne un CV cu menționarea postului de muncă dorit la adresa de email: hr@pandatur.md

Despre companie

Mărim departamentul de Marketing

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Vasile Alecsandri 121
Număr de contact:
+373 22 781919
hr@pandatur.md