Publicat  25 Februarie 2022

General Media manager

Panda Tur Chișinău Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Experiență:
de la 2 ani

TV, Radio, Panouri….. tooot ce nu este online va trebui coordonat de tine, îți place cum sună? Vezi mai jos

Responsabilități:

  • Managementul campaniilor media TV, Radio, online (inafara retelelor de socializare)
  • Elaborarea media planurilor;
  • Plasarea publicității pe canale media;
  • Controlul atingerii indicatorilor campaniei;
  • Elaborarea rapoartelor de analiză a concurenței și market overview;
  • Elaborarea prezentărilor;
  • Analiza eficienței campaniei; desfășurate și elaborarea analizei finale;
  • Participarea la tendere;

Cerințe:

  • Experiență de lucru pe o poziție similară de minim 2 ani;
  • Absolvent al cursurilor AGB Nielsen Moldova (TV MR MLD);
  • Abilități de utilizare a softului AGB Arianna;
  • Abilități de lucru cu MS Office, e.g. MS Excel, MS Power Point;

Oferim:

  • Lucru într-un colectiv tânăr;
  • Training-uri la partenerii noștri pentru dezvoltarea abilităților
  • Oficiu în centru capitalei
  • Salariu cu perspectivă de creștere, în dependență de abilitățile demonstrate

Dacă te-ai regăsit în acest job sau ești interesat transmite-ne un CV cu menționarea postului de muncă dorit la adresa de email: hr@pandatur.md

Despre companie

Mărim departamentul de Marketing

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Vasile Alecsandri 121
Număr de contact:
+373 22 781919
hr@pandatur.md