Publicat Recent

IT Business Analyst | IT Project Manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Candidatul Ideal

Ce căutăm:

  • Înțelegerea proceselor de business în vederea îmbunătățirii și eficientizării acestora;
  • Automotivare, orientare către atingerea țintelor de performanță;
  • Gândire analitică, atenție la detaliu.

Reprezintă un avantaj:

  • Experiență practică relevantă pentru domeniu (analiză de business, consultanță);
  • Studii în economie, informatică, automatică sau similare;
  • Experiență în dezvoltarea aplicațiilor software;
  • Cunoștințe privind metodologii și standarde pentru dezvoltare software;
  • Experienta de lucru cu baze de date (SQL) reprezinta un plus.

Descrierea jobului

Ne bazăm pe tine în proiecte de implementare a proceselor de business într-un sistem ERP, incluzând etapele de ofertare, analiză și dezvoltare. Responsabilitățile tale principale vor include analiza cerințelor de business și clarificarea lor împreună cu beneficiarul, realizarea documentației de specificații funcționale și non-funcționale, comunicarea și clarificarea cerințelor cu echipa de dezvoltare. Va trebui să înțelegi foarte clar toate cerințele de business și să oferi soluții și recomandări de îmbunătățire.

  • Gestionarea relației cu clientul;
  • Analizarea cerințelor clientului;
  • Realizarea documentației;
  • Asistență în proiectarea soluțiilor (arhitectură și design).

Ce oferim:
Un mediu de lucru agil, care încurajează inițiativele proprii și inovația și un pachet salarial și de beneficii din care nu lipsesc independență și program de lucru flexibil.

Trimite CV

Despre companie

SRATEGIC SOFT

Quality software. On time. Every time.

Strategic Soft este un furnizor premium de servicii software end-to-end din Republica Moldova. Compania activează și dezvoltă Sistemul Informațional Automatizat SERP din anul 2015, iar în cei peste 6 ani de activitate am dezvoltat proiecte de succes pentru clienții noștri din diverse domenii. Din portofoliul de clienți fac parte Kaufland România, Kuehne+Nagel România, Damidor, Smiit Company, Ducato-M Company și altele. Livrăm soluții software nu doar în Republica Moldova, ci și în România, Ucraina, Belarus.

Suntem o companie recunoscută pentru calitatea serviciilor şi pentru respectarea angajamentelor. O companie bazată pe încredere, verticalitate și determinare. O companie care livrează software de calitate la timp.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Columna 170