Publicat  29 Iunie 2022

Administrator recepție in salon de frumusete

Nobil Club Chișinău Full Time 8000 MDL

Informații de bază

Salariul:
8000 MDL
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  •  recepționarea apelurilor telefonice ;
  •  oferirea consultații clienților cu privire la serviciile salonului;
  •  programarea clienților;
  •  gestionarea aparatului de casă, întocmirea dărilor de seamă.

Cerințe:

  • cunoaşterea limbilor română, rusă si engleză, la nivel de comunicare, este obligatorie.;
  •  bune abilități de comunicare cu clienții și capacitate de a soluționa rapid problemele;
  •  punctualitate, atitudine pozitivă;
  •  experienţa în domeniul frumuseţii va fi un bun avantaj.

Beneficii:

  •  program de lucru în ture;
  •  salariu atractiv și stabil ;
  •  un colectiv tînăr și unit;
  •  pachet social.

Va rugăm să expediați CV-ul DVs pe adresa electronică: businesscenter@nobil.md

Cel mai luxos hotel din Republica Moldova care presteaza servicii la cel mai inalt nivel si ofera o abordare mai speciala fiecarui oaspete.

Contacte

Adresa sediului central
Mihai Eminescu 49/1
Număr de contact:
069786272
businesscenter@nobil.md