Publicat  25 Februarie 2022

Финансовый директор

Amatto Kitchens Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 5 ani

Компания в поисках специалиста на позицию Финансового Директора для работы в проекте!

Задачи специалиста на данной позиции:
- составление учетной политики компании
- постановка бухгалтерского учета
- постановка управленческого учета

Мы предлагаем:
- Оплату по итогам проекта
- Гибкий график или удаленная работа

Заинтересованы в интересном проекте? Отправляйте ваше СV с указанием должности на адрес hr@mobilastudio.md

Viziunea noastră este să creăm și să menținem o organizație de profesioniști cu înaltă calificare în proiectarea și fabricarea mobilierului, care să servească nevoile clienților noștri cu onestitate și conștiință. În echipa Amatto, toți angajații au cel puțin 5 ani de experiență în muncă și sunt instruiți anual.

Contacte

Adresa sediului central
Republic of Moldova, Chisinau, 15/2 Trandafirilor Str.
Număr de contact:
079014474
hr@mobilastudio.md