Publicat  08 Noiembrie 2022

Social manager

ABT Performance SRL Chișinău Part Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part Time
Experiență:
de la 1 an

Obiectivul postului: Promovarea imaginii, a serviciilor și a produselor companiei prin intermediul social media

Cerințe:
• Cunostințe social media (facebook, instagram etc.).
• Experiența în SM minim un an.
• Abilităti bune de comunicare și scrierea corectă a textelor.
Responsabilități:
• Gestionarea paginilor de social media ale companiei.
• Scrierea, editarea si publicarea de conținut pe social media( texte, poze video, gif etc.) - Facebook, Instagram etc.
Conditii de muncă: part-time
Persoanale interesate pot transmite CV-ul +foto la adresa de email: hrsucces9@gmail.com

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Bucovina 28/B, Chișinău
hrsucces9@gmail.com