Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Manager vânzări

Cerințe:

  • Competențe de comunicare și negociere, scris și verbal în limbile română și rusă;
  • Atenție sporită la detalii și vocabular dezvoltat;
  • Să fii punctual și organizat;
  • Să îți placă să lucrezi în echipă;
  • Cunoștințe în operare PC;
  • Să ai o atitudine de profesionist;
  • Să fii calculat, amabil și emoțional echilibrat;
  • Dicție clară;
  • Abilități de comunicare și convingere;
  • Capacitate de organizare;
  • Loialitate și confidențialitate;
  • Personalitate dinamică și analitică;
  • Asimilarea cu ușurință a informațiilor noi și aplicarea lor în practică.
  • Poți fi proaspăt absolvent.

Condiții de muncă:

  • Salariu fix+bonusuri din fiecare vânzare;
  • Atmosferă plăcută de lucru într-un oficiu confortabil, echipă prietenoasă;
  • Punem accent pe dezvoltare profesională: te dezvolți în continuare, alături de noi, prin sesiuni de workshop-uri;
  • Oportunități de creștere în cadrul echipei, în funcție de performanță și gradul de implicare. Nu-ți oferim doar un loc de muncă, ci și un parcurs profesional atractiv.

Responsabilități:

  • Confirmi telefonic comenzile clienților și stabilești detaliile de livrare;
  • Preiei comenzile telefonice;
  • Prezinți, promovezi și vinzi revista „monitorul fiscal FISC.md”;
  • Oferi informații despre promoții;
  • Discuți și îndrumi potențialii clienți în vederea achiziționării revistei „monitorul fiscal FISC.md”.
  • Închizi procesul de vânzare prin efectuarea înscrierilor aferente în registru;
  • Oferi suportul consultativ clienților prin telefon.
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte