Publicat  10 Octombrie 2022

Office Manager/Admin

ICS DELAMODE MOLDOVA SRL Chișinău Full Time 7000 MDL

Informații de bază

Salariu:
7 000 MDL
Studii:
Superioare în desfășurare
Experiență:
Constituie un avantaj

Cerințe: Cunoastere engleza nivel minim A2-B1, romana, rusa, utilizator PC si Ofiice minim nivel mediu, disciplinat(a), organizat(a)

Condiții de muncă:

  • Lucru în oficiu cu unprogram de lucru de la 09:00 la 18:00 (luni-vineri);
  • Pachetul oficial de angajare și social în conformitate cu legislația RM;
  • Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă.

Responsabilități:

  • Recepționarea apelurilor și înregistrarea lor;
  • INtroducerea facturilor in soft
  • Scrierea ofertelor si raspuns la emailuri
  • Eliberarea conturilor spre plată;
  • Comunicarea cu clientii in privința achitarilor.

Specialist în Managementul Internațional al Transportului de Marfă

Furnizor de servicii de transport rutier, maritim, aerian și soluții complete de depozitare și logistica.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
bd. Moscova 21, of. 2011
Număr de contact:
069725556
petru.efros@delamode-group.com