Publicat  06 Octombrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Manager vânzări (limba Germana)

FOREIGN OWNED COMPANY Chișinău Full Time 700 USD

Informații de bază

Salariul:
700 USD
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Responsabilitati principale:

  • Stabilirea contactului cu clientii potentiali prin telefon, construirea cooperării pe termen lung, conform regulilor si listei prevazute;
  • Îndeplinirea sarcinilor atribuite.

 Cerința candidatului:

  • Cunoasterea limbii germane suficiente pentru comunicarea directa cu clientii vorbitori de limba germana;
  • Experienta in domeniul vinzari de minim un an;
  • Abilitati de comunicare, invatare rapida, responsabilitate;
  • Ambitiozitate!

 Noi oferim:

  • Salariu motivant cu posibilitatea de crestere;
  • Program de lucru:  Luni-Vineri, 10:00-18:00.;
  • Birou modern, confortabil și echipă tânără;
  • La cererea dumneavoastră, putem lua în considerare opțiunea de a lucra de la distanță.

 Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trimite CV-ul tau. la adresa, web.hr@protonmail.ch
Vom fi bucuroși să vă vedem printre candidații noștri!

We are a private company that generates leads for the legal industry.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
079757677
web.hr@protonmail.ch