Publicat  30 Martie 2022

Contabil în producere

Migdal-P Chișinău Full Time 9000 MDL

Informații de bază

Salariul:
9000 MDL
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 1 an

"MIGDAL-P" S.A.   Activitatea  de baza  a companiei este producerea şi exportul vinurilor şi a altor băuturi alcoolice. Fabrica este situată în s. Cojuşna, r-n Străşeni (10 minute din  Chişinău).

Suntem în căutarea unei  persoane motivate să se alăture echipei noastre  la postul vacant de:

                                                        CONTABIL

 Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii economice medii/superioare (contabilitate, economie, finanţe);
  • Cunoaşterea PC (1C 7 şi MS Excel);
  • Experienţă în domeniu minimum de un an; Capacitate de învăţare, gândire analitică;
  • Abilităţi de comunicare; Responsabilitate; Capacitatea de analiză şi orientare către soluţii;
  • Cunoaşterea limbilor române şi rusă;

Responsabilităţi:

  • Asigurarea evidenţei contabile a stocurilor;
  • Contabilizarea facturilor emise pentru clienţi interni;
  • Înregistrarea facturilor de prestaţii-furnizori interni;
  • Înregistrarea intrării de marfă în baza documentelor primite de la depozit (facturi inerne, facturi externe, importuri);
  • Înregistrarea producerilor în baza actelor primite;
  • Monitorizarea transferurilor interne de marfă;
  • Participarea la inventarierea lunară/anuală a stocurilor;
  • Încasarea banilor în numerar de la clienţi, perfectarea actelor de vînzare şi a documentelor de casă;
  • Emiterea şi evidenţa facturilor;
  • Evidenţa operaţiunilor de casă;
  • Îndeplinirea sarcinilor primite de la contabil-şef;

Oferim:

  • Sprijin în dezvoltarea profesională ;
  • Lucru într-o companie stabilă şi dinamică;
  • Transport gratuit către locul de muncă;
  • Cartelă corporativă;
  • Prânz cald la cantina fabricii;
  • Regim de lucru: Luni – Vineri , de la orele 8.00-17.00
  • Salariul  de la 9000 - 10000

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa hr@migdal.md

Pentru mai multe detalii ne puteţi contacta : 062195700

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Număr de contact:
62195700
hr@migdal.md