Publicat  08 Noiembrie 2022

Inginer -electronic al Sistemelor Automatizate de Control al Producerii

ALEX S&E SRL Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani

Требования:

  • Studii: tehnice superioare
  • experiență de lucru: de la 3 ani
  • Cunoștințe PC: MS Office, utilizator de Internet
  • Cunoașterea bazei de elemente electronice și electrice moderne. Caracteristici tehnice, particularități constructive și reguli de utilizare a mijloacelor automatizării industriale.

Обязанности:

  • Elaborarea și implementarea proiectelor bazate pe tehnologii moderne de calcul și comunicații.
  • Participarea la pregătirea sarcinilor tehnice pentru crearea sistemelor automatizate de control al producerii și a subsistemelor sale individuale.
  • Lucrări de instalare, depanare, testare și punere în funcțiune a complexului de mijloace tehnice al sistemelor automatizate de control.

CV: oksana@alex-se.com

Компания начала свою деятельность по производству торговых весов, дозаторов и автоматизированных систем учета для промышленных и торговых предприятий в 1993 году.

Сегодня “Alex S&E” является одной из крупнейших инжиниринговых компаний Молдовы и стран СНГ.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
mun. Chişinău, str. Pruncul I. 4/1
Număr de contact:
022 24 45 72
oksana@alex-se.com