Publicat  11 Octombrie 2022

Tehnolog - Şef Vinificaţie

Migdal-P Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 3 ani

Descrierea poziției vacante

Cerinţe faţă de candidat:

Studii superioare în domeniul vinificației;

Stagiu de muncă în domeniu;

 Responsabilităţi:

- Elaborarea şi prezentarea către conducere a propunerilor  în domeniul asigurării producerii, îmbunătăţirii calităţii proceselor şi produselor;

- Monitorizează calitatea produselor, înregistrează şi analizează rezultatele controlului;

- Studiază cauzele care duc la calitatea nesatisfăcătoare a produselor; Înaintează propuneri pentru îmbunătăţirea productivităţii muncii şi calităţii produselor;

-  Asigură îmbunătăţirea permanentă a nivelului de pregătire a producerii, reducerea pierderilor;

-  Controlează utilizarea eficientă a materiei prime şi a materialelor auxiliare;

- Urmăreşte respectarea disciplinei tehnologice la fiecare sector;

- Urmarirea aplicării politicii organizaţiei în domeniul calităţii în secţia pe care o coordonează;

- Supraveghează respectarea calităţii pe întreg procesul  tehnologic şi propune măsuri de îmbunătaţire a calităţii ori de câte ori este necesar.

- Organizează fluxul de producţie şi programarea cantităţilor de materii prime în funcţie de capacitatea optimă de prelucrare, a spaţiilor de depozitare;

- Urmărește și corelează rezultatele analizelor de la laboratoarele externe;

- Participă la degustări și la realizarea noilor rețete;

- Monitorizarea procesului de proiectare a produselor noi;

Oferim:

·        Sprijin în dezvoltarea profesională ;

·        Lucru  într-o companie stabilă şi dinamică;

·        Transport gratuit către locul de muncă;

·        Cartelă corporativă;

·        Prânz cald la cantina  fabricii;

·        Regim de lucru: Luni – Vineri , de la  orele 8.00-17.00

·        Salariul se negociază la interviu:

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa hr@migdal.md

Pentru mai multe detalii ne puteţi contacta : 062195700

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
62195700
hr@migdal.md