Publicat  22 Septembrie 2022

Asistent dietetician / Ассистент диетолога

New Age Centru, Chișinău Full Time 10000 MDL

Informații de bază

Salariul:
10000 MDL
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

 Cerinţe faţă de candidat:

  •  studii medicale finisate (medii de specialitate sau superioare)
  •  abilități de comunicare, negociere și convingere;
  •  dorința de a lucra productiv și de a câștiga corespunzător
  •  cunoașterea limbilor română și rusă

    Responsabilităţile de bază:
  •  diagnosticarea primară cu echipament special-computerizat (vă instruim);
  •  consultarea clienţilor despre programele de slăbire;
  •  consultarea clienților despre toate serviciile centrului.

    Condiții:
  •  oficiu în centrul orașului;
  •  grafic de lucru flexibil (5/2 zile  de la 9:00-18:00)
  •  salariu de la 10000 lei;
  •  instruire gratuită;
  •  reduceri la serviciile companiei.

    Expediați CV-ul la adresa electronică  hr@my-clinic.md       sau sunaţi la numarul 068640379

Требования к кандидату:

  •  медицинское образование среднее специальное или высшее
  •  коммуникабельность и умение убеждать;
  •  желание работать и хорошо зарабатывать;
  •  знание русского и румынского языка.

Обязанности:

  •  первичная диагностика на специальном оборудовании;
  •  консультирование клиентов по программе коррекции веса;
  •  консультирование клиентов по услугам компании.

    Условия работы:
  •  офис в центре города;
  •  плавающий график работы (5 дней в неделю с 9:00-18:00) ;
  •  заработная плата от 10000 лей;
  •  бесплатное обучение.

    Высылайте свое CV  на электронную почту:  hr@my-clinic.md             или звоните по номеру 068640379

Compania oferă servicii medicale în domeniul dietologiei, kinetoterapie și cosmetologie

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Lev Tolstoi 63/1
Număr de contact:
068640379
hr@my-clinic.md