Publicat 27 Septembrie 2020
Linia H2O

Asistent IMPORT manager la „Linia H2O”

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Persoană de contact: Tatiana
  • Număr de contact: 079771552
  • Oraș: Chișinău
  • Studii: Superioare

Compania Linia H2O te invită în Echipa sa la funcția de: ASISTENT IMPORT MANAGER

Căutăm o persoană care are:
  • Studii superioare în domeniul economie, finanțe, logistică
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză (la nivel de comunicare, corespondență)
  • Gândire logico-matematică
  • Capacitate de analiză
  • Persoană activă, cu inițiativă, orientată către rezultat
  • Cunoștințe de lucru în EXCEL
Responsabilități de bază:
  • Comunicarea cu furnizorii interni / externi
  • Evidența documentației aferente livrărilor
  • Evidența stocurilor
  • Monitorizarea procesului de import
  • Lucrul cu reclamațiile
  • Întocmirea rapoartelor interne
  • și altele.
Oferim:
  • Oficiu confortabil
  • Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate
  • Posibilitatea de a lucra într-un colectiv ambițios și focusat pe rezultat

Dacă aveți experiență în acest domeniu sau doriți să Vă dezvoltați în acest domeniu puteți transmite CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md, cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant.

*Doar persoanele selectate vor fi contactate
Vă așteptăm în Echipa noastră!

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Linia H2O

Compania „Linia H2O”, cu o istorie de peste 23 ani pe piața Republicii Moldova, este unul dintre liderii pieței comerțului cu gresie, faianță și obiecte sanitare, în deplină ascensiune și dezvoltare (ne puteți găsi pe web (www.liniah2o.md) sau pe facebook (www.facebook.com/liniah2o).
În prezent suntem un colectiv tânăr și dinamic, cu propria rețea de magazine specializate.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?