Publicat  01 Iulie 2022

Consultant medical diagnost

New Age Chișinău Full Time 6000 MDL

Informații de bază

Salariul:
6000 MDL
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Cerinţe faţă de candidat:
- studii medicale medii sau superioare;
- abilități de comunicare, punctualitate, acurateţe;
- dorința de a lucra productiv și de a câștiga corespunzător ;

- cunoașterea limbilor română și rusă

Responsabilităţile de bază:
- diagnosticarea pacienților către procedurile care le necesită;
- consultarea clienților despre toate serviciile centrului;

 Oferta centrului:
 - oficiu în centrul orașului;
- grafic de lucru flexibil 5/2 de la 9:00-18:00;
- salariul motivant (parte fixă+ schemă de bonusare);
-vă garantăm mulți pacienți !
- reduceri la serviciile ce le prestăm;

Expediați CV-ul la adresa electronică:  hr@my-clinic.md    sau sunaţi la numarul 068640379

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Număr de contact:
068640379
hr@my-clinic.md