Publicat  17 Ianuarie 2023

Tehnician

Fujikura Automotive Mld SRL Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Superioare în desfășurare
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

PROFILUL CANDIDATULUI:

  • Studii superioare tehnice sau în inginerie;
  • Bun comunicator și bine organizat;
  • Disponibilitate la lucrul în ture;
  • Experiența ca tehnician constituie un avantaj;

Constituie avantaj : Cunoașterea limbii engleze.

RESPONSABILITĂȚI DE BAZĂ:

  • Inspectarea utilajelelor din producție pentru a descoperi defecțiuni;
  • Identificarea gradului de uzură a mașinilor în raport cu condițiile de funcționare ale părților componente și stabilirea procedurilor de reparații;
  • Reprogramare  utilajelor la nivel de soft;
  • Verificarea parametrilor de lucru a funcționării mașinilor și utilajelor;

Fujikura Automotive MLD este lider mondial în domeniul Automotive de producere a cablajelor auto, cu sediul principal în Japonia. Activează pe piaţa din Republica Moldova din iunie 2016.
Suntem orientaţi spre calitate, siguranţă şi dezvoltare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Chisinau, s. Muncesti 801
Număr de contact:
0037376711191
chisinau.recruting@eu.fujikura.com