Publicat  18 Aprilie 2022

Manager relații clienți

SBC-HR Chișinău Full Time 10000 MDL

Informații de bază

Salariul:
10000 MDL
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Compania oferă:

  • Angajare oficială și pachet social întreg
  • Salariul din 500 Euro
  • Program de lucru: Luni –Vineri 09:00-18:00
  • Oficiu modern amplasat în sec.Centru
  • Traininguri de specialitate achitate de companie

Responsabilități:

  • Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienți
  • Întocmirea ofertelor, anexelor lunare către clienți
  • Asigurarea suportului, consilierea comercială și asistența clienților
  • Furnizarea informației clienților despre companie si produse
  • Realizarea și promovarea promoțiilor companiei
  • Pregătirea materialelor de tipar pentru diferite seminare

Cerințele companiei:

  • Studii superioare
  • Experiență în Vânzări
  • Cunoașterea limbi române și rusă – fluent
  • Nivel avansat utilizare MS Office

Vă rugăm să expediați CV-ul pe adresa: job@sbc-hr.md
Expediați cererea pe site-ul postului: http://sbc-hr.vacancy.tilda.ws/managerclenti
Telefon: +373 68695904

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Mitropolitul Petru Movilă 23/7
Număr de contact:
068695904
office@sbc-hr.md