Publicat  16 Ianuarie 2023

Manager vânzări

Dentico SRL Chișinău Full Time 10000 MDL

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Cerinţe faţă de candidat:

  • Dorință de a lucra în domeniul vînzărilor, excelente abilități de comunicare, negociere;
  • Experiență de munca minim 1-2 ani în domeniul vînzărilor;
  • Punctualitate, responsabilitate şi executivitate;
  • Cunoaşterea fluentă a limbilor română și rusă (cunoasterea limbii engleze prezinta avantaj);
  • Studii medii de specialitate sau superioare;
  • Cunoașterea computerului la nivel de utilizator;
  • Permis de conducere categoria ”B” (automobilul propriu reprezintă un avantaj).

Responsabilităţi de bază:

  • Urmărirea realizării planului de vânzări;
  • Participă la elaborarea de strategii și la organizarea campaniilor de promovare pentru produsele / serviciile noi;
  • Contactează noi clienți și le prezintă propuneri de colaborare;
  • Coordonează încasarea la termenele stabilite prin contracte a sumelor datorate de client;
  • Monitorizarea activității concurenței;
  • Urmărește culegerea informațiilor comerciale care intereseaza firma si întocmește rapoarte informative către Directorul de Vânzări;
  • Întocmește și prezintă Directorului General rapoarte cu propuneri și studii privind folosirea celor mai eficiente metode de îmbunătățire a programului de vânzări și de promovare a produselor / serviciilor noi, în funcție de cerințele pieței;
  • Execută orice alte dispoziții date de superiorul ierarhic în realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei în limitele respectarii temeiului legal.

Compania oferă:

  • Condiţii favorabile de lucru într-o companie dinamică;
  • Climat prietenos și posibilitatea de creştere profesională;
  • Investiție în dezvoltarea profesională (trainiguri);
  • Salariu 10000 lei + comision din vînzări;
  • Asigurare medicala si sociala conform legislatiei in vigoare.

Locaţia: Chişinău, Moldova

Официальный эксклюзивный представитель торговых брендов Osstem implant, HIossen implant, Medesy, UBGEN и др.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Strada Vasile Alecsandri 104, Chișinău, Молдавия
Număr de contact:
079707581
jazzcomfort@gmail.com