Publicat Recent

Brutar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Companie specializată în producerea și comercializarea produselor de patiserie, angajează BRUTAR

Te așteptăm în echipa noastră!

Beneficii:

  •  Salariul motivant, cu perspectivă de creștere + sistem de bonusare;
  • Angajare oficială în câmpul muncii;
  • Prânzul, ceai/cafea – asigurat din partea companiei;
  • Compensații pentru cheltuielile de transport;
  • Program de lucru: 2/2 zile, 07:30 - 19:30, cu pauză de masă și ceai/cafea.

Cerințe:

  •  Experiență în domeniul cofetăriei / patiseriei sau într-un post similar – minim 1 an;
  • Studii medii în domeniul tehnologiei alimentației publice, brutar, cofetar;
  • Cunoașterea proceselor tehnologice în domeniul patiseriei sau cofetăriei;
  • Deținerea atestării igienico-sanitare privind lucru la cuptoarele pe gaz;
  • Candidat responsabil, disciplinat și echilibrat, care lucrează cu acuratețe.

Responsabilități:

  •  Recepționarea de la cofetar a containerelor cu semifabricat ce necesită a fi coapte;
  • Validarea semifabricatului, dacă corespunde cerințelor;
  • Efectuarea înregistrărilor în registrul de evidență a coacerii.

Trimite CV-ul tău la adresa electronică: hr@asociatia.md">hr@asociatia.md, cu mențiunea postului – Brutar, în tema scrisorii. Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi la numărul de telefon: 079 911 110

Despre companie

Suntem o echipă care te ajută să îți faci viața mai ușoară. Cu zarabotka,md e ușor să pleci în lumea mare să faci parale. Noi credem în faptul că dacă stăm pe loc ne stă și norocul, așă că sună la noi să îți găsim de lucru.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte