Publicat Recent

Vopsitor

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Oferim:

  • salariu motivant, cu perspectivă de creștere;
  • angajare oficială, cu întreg pachetul social;
  • program de lucru: munca în schimburi, cu pauză de masă;
  • locul de muncă: or. Bălți.

Responsabilități:

  •  vopsirea suprafeţelor, după chituire şi grunduire, cu vopsele şi lacuri de câteva culori, şlefuirea şi lustruirea lor;
  • aplicarea desenelor şi inscripţiilor cu ajutorul şabloanelor în 2-3 culori
  • formarea amestecurilor din vopsele uleioase şi lacuri, nitrovopsele, nitrolacuri şi emailuri sintetice;
  • alegerea nuanţelor conform mostrelor.

Cerințe:

  •  cunoștințe în citirea desenelor tehnice;
  • cunoașterea principiilor de funcţionare şi metodele de reglare a mecanismelor şi dispozitivelor care se folosesc la procesul de vopsire;
  • cunoștințe în construcţia pulverizatoarelor, reglarea lor conform dispozitivelor (aparatelor) de verificare şi măsurare;
  • cunoștințe în construcţia şi regulile de exploatare a dispozitivelor universale şi speciale;

Dacă te regăsești în cele de mai sus, trimite CV-ul tău la adresa electronică
hr@asociatia.md">hr@asociatia.md, cu mențiunea postului “Vopsitor”, în tema scrisorii.
Nu ezita să ne contactezi pentru mai multe detalii: 079 911 110

Despre companie

Suntem o echipă care te ajută să îți faci viața mai ușoară. Cu zarabotka,md e ușor să pleci în lumea mare să faci parale. Noi credem în faptul că dacă stăm pe loc ne stă și norocul, așă că sună la noi să îți găsim de lucru.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte