Publicat  24 Mai 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Manager în comerţ (sortiment)

Aridon Group Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Ce așteptăm de la candidatul potrivit:
- Studii superioare (studiile economice vor constitui un avantaj);
- Cunoştinţe MS Office la un nivel avansat;
- Fluenţă în română şi engleză;
- Abilităţi de organizare şi comunicare;
- Capacitate înaltă de muncă.

Care vor fi responsabilitățile tale:
- Studierea sortimentului;
- Comunicarea cu partenerii;
- Analiza, evaluarea şi interpretarea informaţiilor obţinute în urma studiilor de piaţă;
- Asortarea și formarea sortimentului;
- Întocmirea comenzilor, livrărilor, refuzurilor de marfă de la furnizori;
- Lucru în teren: analiza sortimentului, prețurilor, etc.

Beneficiile pe care ţi le oferim:
- Salariu competitiv care îți răsplătește performanța + pachet atractiv de beneficii;

- Tichete de masă în valoare de 55 lei pentru fiecare zi lucrătoare;
- Reduceri considerabile la toate Magazinele Aridon Group, din moment ce ne ești coleg mai bine de 3 luni;
- Dezvoltare profesională continuă într-un mediu dinamic şi prietenos;
- Deplasări de serviciu în afara țării: Paris, Istanbul;
- Program de lucru: 8:30-17:30 (de luni pînă vineri).

Te încurajăm să te alături echipei Aridon Group, noi îţi oferim cariera la care ai visat!

Vom fi bucuroşi să te cunoaştem personal, dar până atunci expediază CV-ul la adresa de e-mail: hr@aridon.md cu titlul scrisorii ”Manager în comerţ”.
Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilități de comunicare Analiza datelor Cercetare și analiza datelor Lucru în echipa Managementul brandului Excel

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

      Compania ARIDON a fost înființată în anul 1992 în Republica Moldova și în prezent activează cu succes în mai multe domenii de activitate.

      Cea mai mare realizare a Companiei noastre este importul de articole de îmbrăcăminte și accesorii și dezvoltarea reţelei de magazine ARIDON. Colecțiile noastre sunt adaptate necesităților de zi cu zi, dar și a celor mai noi trenduri, astfel în rețeaua de magazine ARIDON puteți găsi articole perfecte pentru fiecare.      Astăzi, lanțul de magazine ARIDON numără patru magazine, dintre care trei în Chișinău și unul în orașul Bălți!
Pe lângă dezvoltatea propriei mărci, compania ARIDON este reprezentantul oficial al câtorva branduri cu renume internațional! Printre cele mai cunoscute se regăsesc: Lee, Wrangler, Mavi, JACK & JONES, Levi's, Celio, Colin's, Oodji, OVS Kids. Toate aceste branduri se reunesc sub umbrela magazinelor Aridon, dar și ca magazine de sine stătătoare cum este cazul Levi's, Celio, Colin's, Oodji, OVS Kids, Lee Wrangler.

      Compania ARIDON și-a lărgit orizontul către un alt domeniu de activitate, anume Transportul Internaţional de Mărfuri. Astăzi oferim servicii de transport propriu, alături de parteneri de încredere din Turcia și China.
Suntem specializați în transportul de mărfuri atât intern, cât și intra-comunitar și extra-comunitar, oferind în același timp o gamă largă de opțiuni de logistică cum ar fi: transport terestru, transport maritim, transport aerian.
      Cea mai tânără ramură a companiei este Tranzacții Imobiliare. Echipa noastră vă oferă oportunitatea de a investi în imobile, în condiții sigure și avantajoase. Oferim clienților noștri consultanță specializată în domeniul real-estate, cât și cele mai bune oportunități pentru investiții.
      Suntem bucuroşi să colaborăm cu dumneavoastră în oricare dintre direcţiile sus-menţionate.

Foto și video

Contacte

Adresa sediului central
str. Gheorghe Tudor 5
Număr de contact:
022 78 46 12
hr@aridon.md