Publicat  19 August 2022

Dispecer Transport Rutier

APM PARTNERS Chișinău Full Time 1000 EUR

Informații de bază

Salariul:
1000 EUR
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • limba engleză, rusă scris și vorbit nivel avansat; cunoașterea altor limbi constituie deasemenea un avantaj;
  • experienta PC (e-mail, office, word, excel etc);
  • experiența în domeniu;

Responsabilități:

  • coordonarea și monitorizarea eficientă a camioanelor și șoferilor;
  • planificarea rutelor cu asigurarea transmiterii informațiilor privind respectarea traseelor, indicațiilor ce țin de marfa și transportarea acesteia;
  • preluarea și transmiterea documentelor de transport către centrală;
  • întocmirea unui raport de performanță asupra camioanelor;

Condiții de muncă:

Program de lucru: 8:00 - 18:00, de luni până vineri însă uneori este necesar sa se răspundă la telefon și după ora 18:00.
Se oferă pachet salarial atractiv negociabil în funcție de experiență și aptitudini.

Pentru mai multe detalii telefonati la numarul 061081162, +40753434487 WhatsApp, Viber.

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
061081162
partnersapm@gmail.com