Publicat  14 Aprilie 2022

WEB specialist

Ghesar SRL Chișinău La distanță Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Program de lucru:
La distanță
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani

Cerințe: competențe în sistemul de management al site-urilor
Condiții de muncă: part time și la distanta
Responsabilități: Dacă sunteți cointeresați de un loc de muncă la distanță, vă invităm să aplicați pentru poziția vacantă de Web specialist. Veți fi responsabil de crearea, proiectarea și intreținerea site-ului web al companiei.

Our company is providing optimal solutions to satisfy the exigencies of our clients thus becoming world’s preferred digital company – applying insight, service quality and innovation.

Contacte

Adresa sediului central
str. Mesterul Manole 7, Chisinau, MD
Număr de contact:
060100814
tatiana.nita@ghesar.com