Publicat  16 Aprilie 2022

Muncitor asamblarea, dimontarea rafturilor in magazine Milano Italia.

V&V sas Vicenza Full Time 1400 EUR

Informații de bază

Salariul:
1400 EUR
Full Time
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Vicenza

Cerințe: Pasaport European sau Permesso di soggiorno italian
Condiții de muncă:

  • 10 ore de luni-vineri cu 7€ la ora,
  • casare la dispozitie,
  • pranzul platit,
  • daca inafara Milanului pranzul, cina, hotelul platit,
  • Contract de munca pe trei luni cu posibilitate de prelungire.

Responsabilități:

  • disponibilitatea de pe 15 ianuarie 2022,
  • manualitate cu instrumentele de montaj,
  • dorinta de a munci si colabora (colectiv de moldoveni)
  • varsta 20ani-40ani.

Persoana de contact Cornel +37369375253, WhatsApp, Viber: Viorika +393294124642.

Compania se ocupa de amenajarea magazinelor: asamblarea, demontarea rafturilor. cu o medie de 20 angajati.

Contacte

Adresa sediului central
Via Cavalcanti 21, Bollate MI
Număr de contact:
+393294124642
sicurezzavv@gmail.com