Publicat  16 Mai 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Maistru (șef de schimb)

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) Chișinău În ture Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 1 an
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Companie specializată în producerea și comercializarea produselor de patiserie, angajează

Atribuțiile funcției:

  • Organizează și repartizează angajații la procesele de muncă;
  • Aprovizionează, recepționează și verifică calitatea și cantitatea materiei prime;
  • Monitorizează prezența zilnică a personalului și duce evidența productivității acestora;
  • Perfectează tabelul de pontaj al angajaților din subordine;
  • Duce evidența îndeplinirii normelor igienico-sanitare de către angajați;
  • Efectuează inventarierea lunară a activelor secției (materie primă, semifabricate, produse finite);

Cerințe:

  • Experiență în domeniul cofetăriei / patiseriei sau într-un post similar – minim 1 an;
  • Studii în domeniul tehnologiei alimentației publice;
  • Cunoașterea proceselor tehnologice în domeniul patiseriei sau cofetăriei;
  • Bune abilități de organizare și rezistență la stres;
  • Persoană responsabilă, atitudine pozitivă, abilă, cu dorința de a munci.

Beneficii:

  • Salariul motivant, cu perspectivă de creștere + sistem de bonusare;
  • Angajare oficială în câmpul muncii;
  • Prânzul, ceai/cafea – asigurat din partea companiei;
  • Compensații pentru cheltuielile de transport;
  • Program de lucru 2/2 zile, de la 07:30 până la 19:30, cu pauză de masă și ceai/cafea.

Trimite CV-ul tău la adresa electronică: hr@asociatia.md, cu mențiunea postului – Maistru, în tema scrisorii. Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi la numărul de telefon: 079 911 110

Abilități cheie
Adaptabilitate Lucru în echipa Productivitate și organizare Rezistența fizică

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate a muncitorilor după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția și exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.

Foto și video

Contacte

Adresa sediului central
str. V.Alecsandri 74, MD 2009, mun.Chișinău, Republica Moldova
Număr de contact:
076 773 000 / 079 911 110
hr@bursamuncii.md