Publicat Recent

Inginer Tehnolog Confecții Textile

Informații de bază

Salariu:
14 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Galați, În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Descrierea jobului

Suntem în progres de a mări și consolida echipa tehnică și căutam un inginer / tehnician cu experiență în fabrică într-un post similar de minim 3 ani.

Candidatul ideal: din punct de vedere profesional trebuie să înțeleagă o specificație tehnică de produs, să știe să compună un extras de materiale / accesorii componente, să întocmească un proces tehnologic pe faze și operații de producție pentru un produs complex (hanorac, scurtă cu mesada detașabilă), să cunoască temeinic utilajele specifice dintr-o fabrică, să cunoască calcul de productivitate, organizarea și optimizarea proceselor de producție, să știe să facă planificări de producție (calcul timp și personal necesar / contract), este o persoana extrem de responsabilă, ordonată, cu abilitați de stabili priorități și urmărirea obiectivelor, expeditivă, conștiincioasă, cunoaște bine Excel și Word ca instrumente de lucru.

Dacă te identifici cu cerințele și te consideri o persoană destoinică care poate prezenta la cerere recomandări, deschisă să învețe lucruri noi, atunci înscrie-te cu scrisoarea de intenție si CV-ul la resurse@invictus.com.ro sau trimite-le fotografie sau PDF pe WhatsApp la nr. +[vezi telefon]40-748-179012 și vei primi o invitație la un prim interviu pe WhatsApp unde vei primi toate informațiile despre program, sarcini, beneficii. Costurile deplasării pentru al doilea interviu sunt suportate de companie.

Selecția se face pe baza unei scrisori de intenții + CV precum și a unei probe practice de lucru constând în realizarea pe calculator a unui proces tehnologic cu indicarea productivității sumare, a timpului / resursei umane / bazei tehnologice (utilaje și dispozitive) necesare execuției unei comenzi.

Oferim pentru provincie / din extern asigurarea costurilor de navetă și program flexibil sau chiar locuință gratuită. Devenind membru în echipa INVICTUS ai sarcini clare, responsabilități delimitate, timpul liber este respectat și beneficiezi de bonusuri, tichete de masa și de vacanță, masă caldă, transport convenție, concediu de odihnă de 31 zile lucrătoare, îndrumare profesională și suport colegial.

Aici sunt recunoscuți și recompensați profesioniștii, oamenii harnici si serioși.

Vrei sa vezi cine suntem si ce facem?
Vezi AICI:

[vezi telefon]3773529126085201">https://www.facebook.com/EchipamenteMilitareInvictus/posts/[vezi telefon]3773529126085201

AICI:

Vino sa lucrezi în condiții de lucru ca în occident cu pachet salarial motivant, oportunități de învățare și de avansare și un colectiv super! https://www.undelucram.ro/evaluari-invictus-force-safe-sa-totul-despre-mediul-de-lucru-66760

Descrierea companiei

INVICTUS, marca înregistrată, are o experiență de peste 30 de ani în domeniul producției de confecții textile.

Compania noastră este în prezent unul dintre principalii furnizori de echipament militar pentru organismele guvernamentale din România: Armată, Jandarmerie, Pompieri, Poliție, SPP, SRI, etc.

Te așteptăm in echipa noastră!

Trimite CV

Despre companie

Producator de uniforme militare și de protecție a muncii.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Galați, Str. FOLTANUL, 1E
Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?