Publicat  10 Octombrie 2022

Marketing Manager

Summit-Com Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Gândire sistemică și analitică
  • Focus strategic
  • Abilități de comunicare
  • Initiativă și receptivitate
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză  (conversațional și scris)
  • Utilizator avansat PC (cu abilități bune de operare MS Office, Outlook, Google Drive);
  • Cunoașterea intrumentelor de design grafic Corel Draw/Adobe Illustrator/Photoshop constituie un avantaj

Responsabilități:

  • Implementarea strategiei de marketing;
  • Planificare și organizarea activităților de marketing;
  • Planificarea și crearea conținutului pentru social media;
  • Raportarea și Analiza eficienței activităților de marketing;
  • Pregatirea materialelor publicitare;
  • Urmarirea tendințelor în domeniul Horeca și a tendințelor de promovare creativă a serviciilor;
  • Gestionarea relațiilor cu agentiile de publicitate și monitorizarea proiectelor date în outsourcing;
  • Analiza mediului concurențial;
  • Monitorizarea site-ului companiei.

Beneficii:

  • Loc de muncă sigur într-o companie cu 15 ani experiență pe piață
  • Pachet social;
  • Oficiu în centrul orașului Chisinau;
  • Echipă tânără, dinamică și stabilă;
  • Oferirea oportunităților de dezvoltare profesională;
  • Reduceri la serviciile companiei;
  • Șansa de a crește și a-ți realiza potențialul;
  • Program de muncă de luni-vineri de la 8:30 până la 17:30, cu pauza de masă;
  • Bonusuri pentru performanțe.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la email-ul indicat în anunț. Prima etapă a concursului se realizează exclusiv în baza CV-urilor.

Miniunea noastră este să asigurăm desfășurarea cu succes a oricărui tip de eveniment, prin crearea valorii pentru client, abordarea individuală și flexibilă a fiecărui proiect, instruirea constantă a echipei și receptivitate față de cerințele pieței, în condiții de maximă responsabilitate socială și de business.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Tighina 49/3
Număr de contact:
0784 000 88
marketing@summit.md