Publicat  25 August 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Specialist Sectia elaborari tehnologice (in domeniul creditarii)

FinComBank - Banca de Finante si Comert SA Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Cautam o persoana pozitiva, motivata, de lucru in echipa si responsabila, dispusa sa invete si sa dezvolte  in domeniul financiar-bancar.

Cerințe:

  • Studii superioare economice/tehnice
  • Experienţa in domeniul creditarii minim 2 ani (persoane fizice si juridice);
  • Cunoasterea tehnologiei produselor bancare;
  • Analiza analitica si analiza sistemelor informationale.

Responsabilități:

  • Identificarea tehnologiilor de realizare a noilor business-proceselor ale Bancii sau modificarea celor actuale in domeniul creditarii;
  • Suportul tehnic de functionare a АБС (sistemul bancar automatizat);
  • Pregatirea sarcinilor tehnice pentru programare, participarea la implementare si testarea acestora;
  • Pregatirea descrierii tehnice a proceselor de lucru cu produsele bancare in АБС (sistemul bancar automatizat), instruirea personalului bancii.

Apreciem, munca in echipa, profesionalismul si leadership-ul.

Noi combinam cunostintele tale cu nevoile afacerii bancare si inventam solutii care modeleaza viitorul in jurul tau.

Persoanele interesate sunt invitate sa aplice CV-ul prin e-mail: hr@fincombank.com  indicind in tema scrisorii functia pentru care aplicati.

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
A. Pușkin 26
Număr de contact:
069279321
hr@fincombank.com