Publicat  10 Mai 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Manager vinzari leasing, Oficiul Central

FinComBank - Banca de Finante si Comert SA Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Responsabilitati:

  • Promovarea si vinzarea activa a produselor de leasing;
  • Identificarea potentialilor clienti si dezvoltarea bazei de date in sectorul leasing;
  • Dezvoltarea si mentinerea relatiilor de business cu clientii noi si existenti;
  • Formarea strategiei si tacticii de vinzare a produselor de leasing;
  • Asigurarea realizarii planului de afaceri;
  • Identificarea de produse/solutii noi in domeniu;
  • Coordonarea si intocmirea actelor necesare tranzactiilor de finantare.

Cerinte:

  • Studii superioare (preferabil in domeniul financiar/economic);
  • Experienta minima de 2 ani in sectorul financiar/economic;
  • Tehnici de vinzare directa si indirecta;
  • Cunoasterea pietei de mcrofinantare si leasing;
  • Abilitati de comunicare, negociere si organizare;
  • Cunostinte de operare calculator (MS World, Excel), etc.;
  • Cunoasterea limbilor romana, rusa;
  • Permis de conducere cat.B.

Persoanele interesate sunt invitate sa aplice CV-ul la adresa de e-mail: hr@fincombank.com

Indicați funcția pentru care candidați.

Abilități cheie
Comunicare clară și eficientă Convingere Negocierea și semnarea contractelor Răbdare Vânzări

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Contacte

Adresa sediului central
A. Pușkin 26
Număr de contact:
069279321
hr@fincombank.com