Publicat  31 Octombrie 2022

Contabil-operator

SRL ZAW ENERGY Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an

Cerințe:

  • Studii superioare economice (contabilitate);
  • Cunoașterea legislației în domeniul contabilității;
  • Abilități excelente de operare PC ( MS Office: Word,  Excel; 1C)
  • Rigurozitate și atenție la detalii;
  • Asumarea responsabilității;
  • Cunoașterea limbii română și rusă este obligatorie . Cunoașterea limbii engleze va fi un avantaj.

Condiții de muncă:

  • Perspective de realizare profesională;
  • Ziua de muncă de la 9.00 - 18.00 (s/d – zile de odihnă)
  • Angajare oficială, pachet social integru - salariu atractiv, motivant în crestere in dependenta de rezultate.

Responsabilități:

  • Evidenta contabila /Emiterea documentelor primare contabile/ Înregistrarea facturilor in programul 1C;
  • Recepționarea, controlul și prelucrarea documentelor primare (intări, ieşiri, banca);
  • Evidenta registrului de casa;
  • Casarea combustibilului;
  • Evidența valorilor materiale și a mărfurilor;
  • Procesarea documentelor de import-export;
  • Controlul rezultatelor inventarierelor;
  • Controlul si distribuirea cheltuielilor indirecte. Organizarea lucrărilor administrative în birou ( Managementul oficiului);
  • Pregatirea, introducerea si sortarea documentelor/ Întocmirea și redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice.

Despre companie

Компания в области солнечной энергетики.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Muncesti 77
Număr de contact:
068639900
zawenergy@gmail.com