Publicat Recent

ȘEFĂ DE BIROU/MANAGER DE BIROU

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Office Manager

Responsabilităţi:

-INTAMPINAREA SI REDIRECTIONAREA CONSUMATORILOR DE SERVICII IMOBILIARE
- Recepţionarea şi redirectionarea apelurilor telefonice;
- Gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite/emise;
- Intocmirea si redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice;
- Emiterea ordinelor administrative şi evidenţa lor;
- Oferirea clientilor/potentialilor clienti informatii cu privire la serviciile companiei;

-Verificarea actelor cadastrale

Cerinţe faţă de candidaţi:
- Persoana carismatica,responsabila, creativa, comunicabila, dinamica;
- Experienţă la un post similar, min. 1 an;
- Cunoaşterea limbilor: română, rusă;
- Cunoaşterea limbii engleze la nivel de comunicare şi scris (constituie avantaj);
- Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet;
- Cunoştinţe de management, secretariat;
- Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare;
- Abilităţi de gestiune a conflictelor;

Se ofera:
- Salariu atractiv;
- Pachet social;
- Conditii excelente de munca intr-un birou modern  alaturi de o echipa in continua evoluare unde atmosfera prietenoasa este la ea acasa.

Program de activitate :de la 9-00 la 18-00 ( Luni  până Vineri cu pauza de pranz de la [vezi telefon]12.00-13.00),sambata de la [vezi telefon]10.00-14.00

1- preselecţia se realizeaza in baza concursului de CV-uri
2 - interviul

Persoanele interesate pot expedia CV-ul cu poza atasata la adresa electronică: hr@accesimobil.md,  cu mentionarea postului pentru care aplica.

Trimite CV

Despre companie

Compania Imobiliară ACCES IMOBIL GRUP SRL
Oferim competența necesară în vederea identificării soluțiilor potrivite pentru consumatorii serviciilor noastre -proprietarii bunurilor imobile, Potențialii Cumpărători, Locatori si Locatari  a bunurilor imobiliare: apartamente, case la curte, birouri, spații comerciale, terenuri din Chișinău și suburbii.
Suntem deschiși în vederea  stabilirii unei colaborari reciproc- avantajoase!

Suntem în  creștere continuă, de aceea avem nevoie de persoane cu spirit de initiativă , perspicace, cu capacități analitice si pentru care interactiunea umană este un must. Să devenim împreună cei mai buni!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte