Publicat Recent

Bioinginer

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Bioinginer/Tehnician Service Centru

Cerințe față de candidați:
- studii universitare complete in domeniul bioingineriei;
- experiența de munca va constitui un avantaj;
- bune abilități de scriere și vorbire în limbile româna, rusa;
- cunoștințe și abilități avansate de operare PC;
- abilitati analitice si de solutionare a problemelor;
- aptitudine de a invata rapid.

Responsabilitati:

- monitorizarea si mentenanta dispozitivelor medicale;
- diagnosticarea defectiunilor aparute, initierea de masuri corective si repararea defectiunilor dispozitivelor medicale.

Calități personale:

- bune capacități de organizare;
- disciplină;
- comunicativitate;
- abilități de lucru în echipă;
- rezistență la stres;
- abilitate de a lucra individual, orientare către rezultate;
- capacitate de muncă sporită.

Compania oferă:
- salariu avantajos, achitat la timp;
- program de lucru prielnic de la 9.00 pînă la 18.00, de luni pînă vineri;
- angajare oficială, pachet social integral.

Email: medglobalfarm@mail.ru
Anexati la CV copia diplomei.

Despre companie

„MedGlobalFarm” SRL este o companie medicală din Moldova care deservește instituțiile de asistență medicală, laboratoarele clinice, industria și publicul larg.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte