Publicat  19 August 2022

Sudor pentru lucru in Irlanda

Crewit Resourcing Dublin Full Time 2500 EUR

Informații de bază

Salariul:
2500 EUR
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani
Oraș:
Dublin

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

Experienta de minim 2 ani
Cunostinte despre procedee de sudare MIG, TIG, Co2
Calificări relevante complete
Capabilitatea de a citi desene

Beneficii:

Tarif orar €14 pe ora

Program de munca full-time; in medie 45 ore pe saptamana (intre 40-50 ore/saptamana)

Oferim asistenta in obtinerea documentelor necesare pentru a lucra in Irlanda (PPSN, Cont bancar, Protectia muncii-Safe Pass, Manual Handlng).

Chiria pentru prima luna este platita de catre angajator. La fel biletul de avion, testul Covid este achitat de angajator. Contract legal de munca

Responsabilități:

Sudare Mig, TIG, CO2

Realizarea de piese

Completarea documentației

Respectarea standardelor de sănătate și siguranță

Despre companie

Crewit Resourcing este o

Agentie de recrutare a persoanelor la lucru peste hotare cu sediul principal in Irlanda.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Vasile Alecsandri 141/1
Număr de contact:
060594779
ana@crewitresourcing.com