Publicat  10 Octombrie 2022

Recruiter

SBC-HR Chișinău Full Time 10000 MDL

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Full Time
Experiență:
de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Beneficii:

  • Pachet social inclus
  • Salariu: din 10000 MDL
  • Graficul de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 până la 18:00
  • Instruire profesională
  • Oficiul amplasat in sectorul Râșcani al capitalei

Responsabilitati:

  • Identificarea și administrarea diferitor canale de recrutare
  • Crearea mesajelor de recrutoare pentru a atrage candidații pasivi
  • Screening-ul CV-urilor și formularelor primite
  • Intervieverea potențialilor candidați prin telefon/online sau face to face
  • Furnizarea de liste scurte de candidați calificați pentru pozițiile de Top
  • Colaborarea cu managerii de departamente pentru identificarea viitoarelor nevoi de recrutare

Cerințe:

  • Experiență de lucru de minim 1 an intr-o poziție similar
  • Capacitatea solidă de a desfășura diferite tipuri de interviu
  • Experiență practică cu software de recrutare constituie un avantaj
  • Studii superioare în domenii relevante HR (psihologie, management, comunicare sau altele)

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Mitropolitul Petru Movilă 23/7
Număr de contact:
068695904
office@sbc-hr.md