Publicat  19 August 2022

Șoferi profesionești pentru o filială amplasată în Dublin

Flexsource Toate regiunile Full Time 3500 EUR

Informații de bază

Salariul:
3500 EUR
Studii:
Medii
Experiență:
de la 1 an
Oraș:
Toate regiunile

Flexsource lucreaza in parteneriat cu unul din clientii nostri, un lider global in transporturi de marfuri. Clientul nostrum este in cautare de soferi profesionesti pentru o filiala amplasata in Dublin.

Candidatul ideal trebuie sa aiba minim 6 luni experienta intr-un rol similar.

Pozitia: Sofer de camion

Beneficii:

  • Pozitie permanenta 12 saptamini de cazare asigurata din contul angajatorului
  • CPC curs platit in totalitate
  • Bonusuri de pina la 2000€
  • Responsabilitati:
  • Vrificarea actelor si a vehiculului zilnic Livrari de la depozit la depozit
  • Comunicare cu clientii intr-o manera placuta si prietenoasa
  • Incarcarea si descarcarea masinilor de companie cu atentie
  • Lucrul in echipa cit si pe cont propriu

Alte obligatiuni de serviciu Ce se cer:

  • Permis de conducere European cu categoriile C-E– Cu experienta
  • Card tahograf necesar
  • Permis European curat CPC Card PLUS si CPC Module curs facut dupa 09/09/2020 Manual handling este un avantaj dar cursul va fi asigurat

Ore de lucru; Grafic flexsibil 5 peste 7 Plata; Cistiga pina la €48,000+ pe an ( Lucrind 10 - 12 ore pe zi )

Contacte:

Personă de contact: Nichita

E-mail: Nichita.lari@flexsource.ie

Flexsource, parte a grupului CPL, este un lider în furnizarea de soluții inovatoare de forță de muncă în toată Irlanda. Obiectivul nostru este să oferim cele mai bune practici și soluții profesionale de personal atât candidaților noștri, cât și clienților noștri prin fiecare misiune pe care o livrăm. Oferim candidaților noștri oportunități de angajare captivante și pline de satisfacții, care asigură performanța, conducând succesul și oferind oportunități de carieră sporite. Oferim clienților noștri o gamă de soluții de forță de muncă, inclusiv personal flexibil contingent, contract și plasament permanent și soluții de personal gestionat.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
00353899821824
Nichita.Lari@flexsource.ie