Publicat Ieri

Hamal (Грузчик)

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Oferim:

  • Lucru intr-o companie stabilă în plină dezvoltare
  • Salariu competitiv si la timp
  • Echipă tinără, mediu de lucru plăcut
  • Regim de lucru: luni-vineri, [vezi telefon]9.00-19.00

Responsabilități:

  • Lucru la calculator, scanarea hainelor, completarea  magazinelor cu marfa
  • Lucru la depozit
  • Persoana responsabilă, punctuală, cu spirit de echipă

Cerințe:

  • Persoana energica, responsabilă, activă

Informații suplimentare la tel. : [vezi telefon]061 033 522

Abilități cheie
Rezistența fizică
Trimite CV

Despre companie

„Azart”, rețea de magazine ce propune o gamă variată de articole vestimentare de la cele mai renumite branduri internaționale

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte