Publicat  19 August 2022

LUCRATORI PENTRU PRODUCTIE BURGERI VEGETALI / OLANDA

USB Present House Toate regiunile Full Time 1300 EUR

Informații de bază

Salariul:
1300 EUR
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Toate regiunile

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • disponibilitate de lucru pe termen lung;
  • nu există contraindicații pentru a lucra la temperaturi scăzute;
  • motivație ridicată la muncă;
  • nivel bun conversational al limbii engleze sau olandeze.
IMPORTANT: Persoanele desemnate la muncă în companii de producție alimentară nu trebuie să aibă la locul de muncă:
• gene false;
• unghii vopsite (nu sunt permise unghiile cu oja, gel etc.);
• bijuterii și piercing.

Condiții de muncă:

  • salariul brut pe ora: 11,25 euro;
  • remuneratie in conformitate cu Contractul Colectiv de Munca al clientului;
  • transport gratuit pentru deplasarea la locul e munca (bicicleta, bicicleta electrica sau masina);
  • locuinta cu chirie conform standardelor SNF in apropierea locului de munca;
  • asigurare medicala;
  • oportunitati de dezvoltare profesionala si posibilitatea de a participa la cursuri gratuite de olandeza si engleza.

Responsabilități:

  • cautam persoane interesate de lucrul cu burgeri vegetali înghețați ( temperatura 5-7 * C);
  • program de lucru într-un sistem cu 2 schimburi: 6:45-17:00 și 14:45 -00:00.

Ne rezervăm dreptul de a contacta doar candidații selectați.
Persoanele interesate pot solicita mai multe detalii la nr. +40.790.069.288 sau la email contact@usbpresenthouse.ro

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
0040790069288
contact@usbpresenthouse.ro