Publicat  11 Octombrie 2022

LUCRATORI PENTRU BULBI DE FLORI - OLANDA

USB Present House Toate regiunile Full Time 1200 EUR

Informații de bază

Salariu:
1 200 EUR
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Toate regiunile

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • detinerea unui pasaport sau a unui act de identitate romanesc ;
  • disponibilitate pentru o perioadă de minim 3 - 5 luni;
  • nu există contraindicații pentru a lucra cu bulbi de flori;
  • permisul de conducere categoria B este binevenit;
  • cunoștințele de limbă engleză/olandeza sunt binevenite;
  • motivație ridicată pentru muncă.

Condiții de muncă:

- salariul brut pe ora: 10,74 euro;
- remuneratie in conformitate cu Contractul Colectiv de Munca al clientului;
- transport gratuit pentru deplasare la locul de munca (bicicleta, bicicleta electrica, sau masina);
- locuinta cu chirie conform standardelor SNF in apropierea locului de munca;
- asigurare medicala;
- oportunitati de dezvoltare profesionala si posibilitatea de a participa la cursuri gratuite de olandeza si engleza.

Responsabilități:

  • Lucru in interior cu bulbi de flori;
  • Plantarea/ sortarea / curățarea bulbilor de flori, operare utilaje etc.

Ne rezervăm dreptul de a contacta doar candidații selectați.

Persoanele interesate pot solicita mai multe detalii la nr. +40.790.069.288 sau la email contact@usbpresenthouse.ro

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
0040790069288
contact@usbpresenthouse.ro