Publicat  25 August 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Operator Productie

Luto Group Neckarsulm Full Time 9 EUR

Informații de bază

Salariul:
9 EUR
Oraș:
Neckarsulm
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
  • Disponibilitate pentru program în 3 schimburi.
  • Cunoștințe minime de limba Engleză sau Germană reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

  • Luto automotive angajează operatori producție pentru o importantă companie germană pentru prelucrarea cablajelor în industria auto și medicală.

Responsabilități:

  • Asamblarea componentelor electronice mici și a cablajelor (Conectori, lumini LED, etc.)
  • Asamblarea tututor componentelor pe cablaje auto și cablaje medicale.

Beneficii:

  • Se oferă 9 euro net pe ora.
  • Asigurare medicală
  • Cazare gratuită
  • Transport de la locul de cazare până la fabrică.
  • Spor de noapte
  • Spor de weekend
  • Contract de muncă pe o perioadă de 2 ani.
  • Concediu 20 de zile pe an

Pentru mai mult detalii sunati la numarul de telefon 0790042698

Grupul Luto operează de mai bine de 13 ani printr-o rețea de sucursale proprii pe piețele forței de muncă slovace, cehe, germane și norvegiene. Cu toate acestea, putem proiecta și în alte țări. Vă putem ajuta în diverse domenii de activitate, cum ar fi industria auto, logistica, turnătoria, proiectele de construcții, ingineria electrică și altele. Oferim clientilor nostri servicii in domeniul angajării agentiei, consultanta personalului, recrutare, centru de evaluare si dezvoltare, management interimar, precum si cooperare pe proiecte din industria constructiilor si turnatorie. În fiecare zi, peste 2.000 de angajați lucrează la proiecte individuale, care sunt îngrijite de o echipă de 60 de persoane.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
strada General Magheru 22/A
Număr de contact:
+40790042602
ionelagiorgiana.butariu@lutogroup.com