Publicat  18 Octombrie 2022

Operatori depozit

Luto Group Toate regiunile Full Time 9 EUR

Informații de bază

Salariu:
9 EUR
Oraș:
Toate regiunile

Descrierea poziției vacante

Descrierea jobului

Clientul nostru, companie germana, angajeaza barbati pentru postul de operator depozit Germania. Angajatul trebuie sa realizeze incarcarea autocamioanelor cu mobilier de bucatarie intr-o ordine specifica.

Beneficii

  • Loc de munca stabil cu contract pentru o perioada nelimitata
  • Salariu 9 euro net /ora
  • Se ofera cazare in mod gratuit
  • 50 euro/lunar pentru transport

Cerinte

  • responsabilitate
  • cunoasterea limbii germane sau ruse reprezinta un avantaj
  • limita de varsta 47 de ani

Conditii de lucru

  • Program de lucru 8 ore pe zi, luni-vineri
  • Depozitul se afla in Coswig (Anhalt), in apropiere de Leipzig.

Pentru mai multe informatii, puteti sa ne contactati la numarul de telefon 0790042602.

Grupul Luto operează de mai bine de 13 ani printr-o rețea de sucursale proprii pe piețele forței de muncă slovace, cehe, germane și norvegiene. Cu toate acestea, putem proiecta și în alte țări. Vă putem ajuta în diverse domenii de activitate, cum ar fi industria auto, logistica, turnătoria, proiectele de construcții, ingineria electrică și altele. Oferim clientilor nostri servicii in domeniul angajării agentiei, consultanta personalului, recrutare, centru de evaluare si dezvoltare, management interimar, precum si cooperare pe proiecte din industria constructiilor si turnatorie. În fiecare zi, peste 2.000 de angajați lucrează la proiecte individuale, care sunt îngrijite de o echipă de 60 de persoane.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
strada General Magheru 22/A
Număr de contact:
+40790042602
ionelagiorgiana.butariu@lutogroup.com