Publicat  22 Aprilie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Angajat Service Centru

Studio Moderna Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Descrierea postului vacant:
• Informarea clienților despre modul de funcționare a produselor companiei;
• Verificarea, testarea primară și evidența produselor pentru reparație;
• Eliberarea bonurilor fiscale și a facturilor de Primire/Predare a mărfii;
• Contactarea clienților pentru informații privind reparațiile;
• Preluarea apelurilor telefonice adresate Departamentului Service;
• Documentarea tuturor sesizărilor și intervențiilor;
• Îndeplinirea sarcinilor stabilite de conducere.

Cerinte fata de candidat:
• Cunoștințe și aptitudini practice de utilizare a MS Office;
• Cunoștințe și aptitudini practice de utilizare a 1C(6.2) constituie un avantaj;
• Capabil sa lucreze în echipă;
• Bune abilități de comunicare în limba româna și rusă;
• Amabil, serios, punctual și responsabil;
• Rezistent la stress;
• Experiență în domeniu constituie un avantaj;
• Cunoașterea principiilor de funcționare a produselor electrice.

Noi oferim:
• Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-un mediu de profesionişti într-o companie internaţională de success;
• Creştere profesională;
• Lucru într-un mediu dinamic şi motivant;
• Pachet salarial atractiv si competitiv;
• Pachet social deplin;
• Program de lucru de luni până vineri de la 09:00 până la 18:00 cu pauză de masă de o oră.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul în limba română sau rusă pe adresa electronică alexei.lestaev@studio-moderna.com  cu specificarea postului pentru care aplică.

Studio Moderna este o companie internationala, cu o cooperare in mai mult de 20 tari, cu peste 20 ani de experienta. Astazi suntem liderul e-comertului multi-channel si al platformei direct-la-consumator in Europa Centrala, de Est (ECE) si Rusia. Una dintre cele mai importante valori ale companiei noastre este aceea de a avea grija de clienti si angajati. Anume din acest motiv Studio Moderna a intrat in Top 10 Angajatori din Republica Moldova pentru anul 2016.

Suntem de succes in ceea ce facem pentru că angajam, dezvoltam și imputernicim persoanele inteligente care au pasiunea de a aduce o contributie semnificativa la afacerea noastra. Incurajam și admiram pe cei care fac si pe cei care misca lumea din jurul lor. Alaturati-va în calatoria noastra pentru a oferi o experienta extraordinara cu marcile și produsele pe care le iubesc utilizatorii nostri.

Foto și video

Contacte

Adresa sediului central
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 202
Număr de contact:
+37379319325
elalisnic@gmail.com